C4AQILW4800A33J
MFR.Part #
C4AQILW4800A33J
JLCPCB Part #
C3811344
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 800V 8uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS