T521B155M050ATE2007280
MFR.Part #
T521B155M050ATE2007280
JLCPCB Part #
C2158997
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 200mΩ@100kHz 50V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS