T491B685M016AT4280
MFR.Part #
T491B685M016AT4280
JLCPCB Part #
C4978809
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.5Ω 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS