T521B105M050ATE2007280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T521B105M050ATE2007280
JLCPCB Part #
C4986610
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 1uF 200mΩ@100kHz 50V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS