T520L107M010ATE025
MFR.Part #
T520L107M010ATE025
JLCPCB Part #
C2158047
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 25mΩ@100kHz ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS