T491D107M010AH24787622
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D107M010AH24787622
JLCPCB Part #
C1959829
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors