C4AQHBW5750P3NJ
MFR.Part #
C4AQHBW5750P3NJ
JLCPCB Part #
C3790691
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+125℃ 600V 75uF ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS