T520A226M010ATE080
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T520A226M010ATE080
JLCPCB Part #
C2156470
Package
1206
Description
-55℃~+105℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS