T525B226M010ATE080
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T525B226M010ATE080
JLCPCB Part #
C2158096
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS