T491C476M016ATAUTO
MFR.Part #
T491C476M016ATAUTO
JLCPCB Part #
C4986033
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 16V 47uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS