C4AQLLW5450M38K
MFR.Part #
C4AQLLW5450M38K
JLCPCB Part #
C3787759
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 45uF 500V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS