T354E106K020AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T354E106K020AT
JLCPCB Part #
C1016677
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.9Ω@100kHz 20V ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS