T491C475K025AT4280
MFR.Part #
T491C475K025AT4280
JLCPCB Part #
C1957332
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.3Ω 25V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS