T491B226K016AT4860
MFR.Part #
T491B226K016AT4860
JLCPCB Part #
C1957206
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2Ω 22uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS