T322E476J020AS
MFR.Part #
T322E476J020AS
JLCPCB Part #
C1016881
Package
Plugin,D7.1xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 20V 47uF ±5% 插件,D7.1xL7.1mm Tantalum Capacitors