T340E107M020AT
MFR.Part #
T340E107M020AT
JLCPCB Part #
C4981101
Package
Plugin,D7.1xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 600mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.1xL7.1mm Tantalum Capacitors ROHS