CCR06CG472GR
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CCR06CG472GR
JLCPCB Part #
C1648013
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 4.7nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded