T110B565K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T110B565K035AS
JLCPCB Part #
C1016775
Package
Plugin,D4.7xL4.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1uA@25℃,5min 35V 3Ω@100kHz 5.6uF ±10% 插件,D4.7xL4.7mm Tantalum Capacitors