SS26V-R180123
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS26V-R180123
JLCPCB Part #
C1534401
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 1.8A 12.3mH@1kHz 2 250V 300mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS