SU9VF-01250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SU9VF-01250
JLCPCB Part #
C1534896
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 100mA 2 2.4kV 250V 25mH@1kHz 9Ω 插件 Common Mode Filters ROHS