ALS70U392NF550
MFR.Part #
ALS70U392NF550
JLCPCB Part #
C1618033
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 118mΩ@100Hz 19A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 3900uF 550V 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS