SHBC10-0R8A0038V
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SHBC10-0R8A0038V
JLCPCB Part #
C1534296
Package
Plugin,D=21.5mm
Description
-40℃~+125℃ 2 31.2mΩ 38uH@100kHz 3A 插件,D=21.5mm Common Mode Filters ROHS