SC-02-D100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SC-02-D100
JLCPCB Part #
C1534484
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 100uH@100kHz 2 250V 250V 2A 70mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS