SC-15-E350
MFR.Part #
SC-15-E350
JLCPCB Part #
C1535243
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 15A 2 20mΩ 250V 250V 3.5mH@100kHz 插件 Common Mode Filters ROHS