SBCP-14HY4R7B
MFR.Part #
SBCP-14HY4R7B
JLCPCB Part #
C1331618
Package
Plugin,D=12mm
Description
3.6A 30mΩ 4.7uH ±20% 插件,D=12mm Power Inductors ROHS