SBC3-680-112
MFR.Part #
SBC3-680-112
JLCPCB Part #
C1331030
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
1.1A 1.2A 190mΩ 68uH Drum-core inductor ±10% 插件,D8xL7mm Power Inductors ROHS