R76PI31004030J
MFR.Part #
R76PI31004030J
JLCPCB Part #
C3791842
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 100nF 400V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS