R75PI31004030J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R75PI31004030J
JLCPCB Part #
C3802279
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 250V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS