R76MR41004040J
MFR.Part #
R76MR41004040J
JLCPCB Part #
C3810612
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1uF 250V、400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS