R75UW333050L3J
MFR.Part #
R75UW333050L3J
JLCPCB Part #
C3794254
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 700V、2kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS