R75RW339050L3J
MFR.Part #
R75RW339050L3J
JLCPCB Part #
C3807564
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 390nF 600V、1.25kV ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS