T540D107K010AH8510
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T540D107K010AH8510
JLCPCB Part #
C2160629
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 55mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors