R586N310050T0K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R586N310050T0K
JLCPCB Part #
C19901937
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 600V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS