R46KN410040P1M
MFR.Part #
R46KN410040P1M
JLCPCB Part #
C3298412
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 275V X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS