R53BN368050S0M
MFR.Part #
R53BN368050S0M
JLCPCB Part #
C6636435
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+125℃ 350V 680nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS