R463W422040M2M
MFR.Part #
R463W422040M2M
JLCPCB Part #
C600376
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2uF 310V ±20% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS