B32686A2683J000
MFR.Part #
B32686A2683J000
JLCPCB Part #
C3781050
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+100℃ 500V、2kV 68nF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS