R463N31504001M
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
R463N31504001M
JLCPCB Part #
C3300395
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS