C961U472MZWDBA7317
MFR.Part #
C961U472MZWDBA7317
JLCPCB Part #
C3285813
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 4.7nF 440V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS