EFX1S48K564C092LH
MFR.Part #
EFX1S48K564C092LH
JLCPCB Part #
C20073910
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 480V 560nF X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS