R413N310040M1M
MFR.Part #
R413N310040M1M
JLCPCB Part #
C3296674
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 300V X1,Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS