ALS70H513DF040
MFR.Part #
ALS70H513DF040
JLCPCB Part #
C1613589
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 16.4A@10kHz 20mΩ@100Hz 36mm 40V 51000uF ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS