B32923C3224K189
MFR.Part #
B32923C3224K189
JLCPCB Part #
C3300337
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 305V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS