PHE450KK3390JR05
MFR.Part #
PHE450KK3390JR05
JLCPCB Part #
C183551
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 390pF 400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS