PHE450KK3330JR05
MFR.Part #
PHE450KK3330JR05
JLCPCB Part #
C3804389
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、400V 330pF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS