PHE450KD6470JR06L2
MFR.Part #
PHE450KD6470JR06L2
JLCPCB Part #
C3797847
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、400V 470nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS