ECW-HC3F432J
MFR.Part #
ECW-HC3F432J
JLCPCB Part #
C3789054
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3kV 4.3nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS