PFR5102J250J11L4BULK
MFR.Part #
PFR5102J250J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3793466
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 1nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS