PFR5471J250J11L4BULK
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PFR5471J250J11L4BULK
JLCPCB Part #
C3810749
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 470pF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS