PEH200MV6100MU2
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PEH200MV6100MU2
JLCPCB Part #
C3813326
Package
Bolt,D76.6xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 146mm 19000hrs@85℃ 32mm 50.3A@10kHz 5mΩ@100Hz 63V 76.6mm ±20% 螺栓,D76.6xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS